Počítačové školicí středisko
Školení
Konzultace


Jak na zakázkové kurzy

Možná jste navštívili naše stránky proto, že hledáte firmu, která by realizovala školení pro vaše zaměstnance. A v naší termínové nabídce kurzů pro veřejnost jste nenašli nic vhodného. Ano, kurzy otevřené pro veřejnost nepořádáme.

Pro firemní zákazníky ovšem připravujeme speciální kurzy na zakázku. Seznam možných oblastí najdete zde. Díky připraveným výukovým modulům, učebním textů a mnohaletým zkušenostem dokážeme realizovat zakázkové kurzy za přijatelné ceny i pro malé skupiny.

Jak si objednat kurz na zakázku?

Klikněte na odkaz Firemní vzdělávání a pokuste se najít téma kurzu, který nejvíce splňuje vaše představy. Můžete se také podívat na příklady zakázkových kurzů, které jsme v poslední době realizovali. Příp. se pokuste vaše představy co nejvíce specifikovat.

Připravte si odpovědi na tyto otázky:

  • Kolik lidí se kurzu zúčastní?
  • Jaké mají znalosti, jsou všichni stejné úrovně?
  • Kolik času celkem jste ochotni kurzu věnovat?
  • Do kolika dnů má být kurz rozložen?
  • Požadujete intenzivní celodenní kurz nebo ho chcete rozložit do několika půldnů?
  • Kde má kurz proběhnout?

Kde kurz uspořádat

Důležitá je rovněž otázka, zda vaši zaměstnanci mají navštívit školení v naší počítačové učebně nebo zda to má proběhnout ve vaší firmě. Naši lektoři běžně dojíždějí za výukou do firem. Musíme se ovšem domluvit, zda máte vlastní počítačovou učebnu nebo jestli ji máme instalovat u vás sami.

Mobilní notebooková učebna Počítačové školy ALTIX je připravena přijet i k vám. Vzhledem k jejímu použití na různých místěch a domluvených různých termínech nemusí být k dispozici přesně v den a čas, který požadujete. Počítejte také, prosím, s tím, že pro některá výuková témata (např. internet, pošta a vše, co vyžaduje připojení na server) může být její použití komplikovanější a může si to vyžádat spolupráci vašeho správce sítě.

 


© Počítačová škola Altix, s.r.o., Příčná 1541, 765 02 Otrokovice, tel. +420 604 206 154, e-mail: info@altix.cz