Počítačové školicí středisko
Školení
Konzultace


Individuální vzdělávání

Individuální vzdělávání jednotlivců provádíme formou konzultací nebo připravených kurzů - vždy pro jednotlivce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Individuální konzultace

Je určena pro řešení konkrétního problému, její délka, zaměření, obsah záleží na zákazníkovi. Ten problém popíše, příp. donese potřebná data a společně s lektorem hledají cestu k řešení. Její rozsah je obvykle 1-2 hodiny, záleží na složitosti. Konzultace může proběhnout buď v prostorách Počítačové školy Altix nebo u zákazníka. Její cena se stanovuje individuálně.

Individuální kurz

Jeho účelem je všeobecné seznámení zákazníka s danou tématikou. Kurz se skládá z krátkých výukových lekce, má předem domluvený rozsah, intenzivní průběh a vysoká účinnost. Kurz je veden lektorem, který používá připravenou metodiku, pomůcky. dotazy posluchače jsou možné pouze k probírané látce Kurz může proběhnout buď v prostorách Počítačové školy Altix nebo u zákazníka.

Připravené individuální kurzy

Kurzy na některá častěji vyžadovaná témata máme již připraveny, další jsme schopni sestavit podle přání a potřeb zákazníka. Pro podrobnosti nás kontaktujte..

 


© Počítačová škola Altix, s.r.o., Příčná 1541, 765 02 Otrokovice, tel. +420 604 206 154, e-mail: info@altix.cz